BASF Agro Eesti
BASF Agricultural Solutions Eesti

BASF Agro talveseminar 2021

Sel keerulisel ajal ei ole meil kahjuks võimalik teiega oma tavapäraste talveseminaride raames kohtuda. Siiski tunneme, et meil on teile palju edasi anda. Jagame infot uute tõhusate lahenduste kohta, vaatame tagasi eelmisele hooajale ning anname soovitusi alanud taimekaitsehooajaks.

Salvestasime oma tavapärased ettekanded, et Sul oleks võimalik neid sobival ajal ja sobivas kohas vaadata.

1. Puhiste maailm

Puhiste valikul on olulisteks parameetriteks toimeained ja nende sisaldused. Liitrihind võib olla petlik. Margus näitab, missugune on rahaline kulu ja toimeainete kogus hektarile erinevate puhtimispreparaatide kasutamisel.

2. Meelespea herbitsiidide kasutamisest

Heitlikud ilmastikuolud võivad olulisel määral mõjutada herbitsiidide efektiivsust. Mida teha kevadel, kui sügisene tõrje pole olnud piisavalt efektiivne? Vaata missuguseid näpunäiteid jagab Margus nende teemade kohta.

3. Kasvuregulaatorid

Kasvuregulaatorite kasutamine on igal hooajal paras väljakutse. Taani Agrolab katsekeskus testis erinevaid kasvuregulaatorite kombinatsioone, et saavutada võimalikult hea efektiivsus ja tulukus. Järgnevast videost saad teada, missugused olid tulemused. Lisaks sellele räägib Margus lahti, mida tähendab „Turbo“ lisandumine tootele Medax Top.

4. Teravilja fungitsiidide tehnoloogiad

Evylutsioonilised fungitsiidid on saabunud! Margus teeb lühiülevaate, missuguste toodetega on tegemist. Lisaks sellele saad ülevaate BASF 2021 hooaja fungitsiidide soovitustest nii nisule kui ka odrale. Soovitame ka kindlasti vaadata järele ka 10.02 toimunud Revysoli avaüritust!

5. Mida teha, et ristõielised ei võtaks võimust rapsipõldudel

Möödunud sügisel nägime väga palju rapsipõlde, kus õitsesid ristõielised umbrohud. Mida teha, et selline olukord ei korduks ning miks on just ristõielisi umbrohtusid eriti vajalik tõrjuda? Sellest saad lähemalt teada kui kuulad Kristjani mõtteid antud teemal.

6. Rapsi õitsemisaegse fungitsiidi strateegia

Rapsi õitsemisaegse fungitsiidi pritsimine on viimane, aga samas üks olulisemaid töid rapsi kasvatustsüklis. Mida teha, et tulemus oleks võimalikult hea? Missugune on uus lahendus rapsi õitsemisaegsete haiguste tõrjeks? Need küsimused leiavad kajastamist Kristjani järgnevas ettekandes.

7. InVigor rapsiseemned

InVigor rapsisordid on viimastel aastatel kogunud populaarsust. Kristjan räägib missugused on nende sortide eelised ja omadused ning jagab soovitusi eelseisvaks külviperioodiks.

8. Uus herbitsiidilahendus liblikõielistele kultuuridele

Liblikõielistes kultuurides on kaua oodatud paindlikku tärkamisjärgset herbitsiidilahendust. Nüüd on see saabumas. Järgnevas videos teeb Alo ülevaate, kuidas kasutada Corum+Dash lahendust umbrohtude tõrjumiseks.

9. Fungitsiidid ja kasvatusskeemid liblikõielistes kultuurides

Liblikõieliste kultuuride intensiivistunud kasvatamisel muutub üha olulisemaks fungitsiidide kasutamine. Vaata järgnevast videost, miks kasutada selleks fungitsiidi Pictor Active. Lisaks sellele tutvustab Alo põldoa ja -herne kasvatamiseks sobilikke kasvatusskeeme.

Üles