Agricultural Solutions
BASF Agricultural Solutions Eesti

Kontaktid

InVigor® kohta

Rapsikasvatus on üks suurimaid väljakutseid. Kõigepealt on tarvis valida hübriid, mis areneb peale idanemist energiliselt ja valmistub õigesti talveks.

Miks tasub valida InVigor® hübriidsort?

Hoolikas järelvalve seemnete kasvatamisel.

Seeme kasvatatakse isoleeritud „nakatamata“ põllul, millega välditakse lisandeid. Kogu turule tarnitud InVigor® hübriidsordi seeme on eelnevalt kontrollitud, et see vastaks kõikidele püstitatud nõuetele.

Suurim õlisisaldus

InVigor® hübriidsordid talletavad suurima õlikoguse, mis on kasvatajatele ja ümbertöötlejatele suur eelis ja suurendab seega põllukultuuri väärtust.

Haiguskindlus

InVigor® hübriidsortidel on hea haiguskindlus mõningate haiguste vastu nagu tsülindrosporioos, fomoos.

Stabiilne tulemus

InVigor® hübriidsordid tagavad usaldusväärse tulemuse mistahes ilmastikutingimuste korral. Regulaarsed uuringud põldudel ja kasvatajad erinevatest riikidest aitavad meil paremini mõista InVigor® hübriidsortide kasvamist reaalsetes tingimustes.

Suurepäraselt arenenud juuresüsteem

InVigor® hübriidsordid moodustavad kiiresti optimaalse juuresüsteemi niiskuse ja toitainete heaks omastamiseks. Sügisel hästi arenenud juurestik aitab taimel kergemini talvituda ja alustada kasvamist varakevadel. Tugeva juuresüsteemiga taimed taluvad paremini põuda ja taastuvad kiiremini kahjurite tekitatud vigastustest.

Kiirem regeneratsioon

InVigor® hübriidsordid suudavad uskumatult kiiresti toibuda kahjurite või karmi talve poolt põhjustatud kahjust.

Paindlik külviaeg

InVigor® hübriidsorte võib külvata hiljem ning kasvatada konkurentsivõimelise saagi ja tagada suurepärase õlikvaliteedi.. Selle sordi seemned võib külvata ka jahedamasse mulda, kuid juurestik ja lehed arenevad kiiremini võrreldes samades tingimustes kasvavate teiste sortidega.

Suverapsid

Suverapsid

Rohkem informatsiooni InVigor hübriidsuvirapsi kohta

Suverapsid
Talirapsid

Talirapsid

Rohkem informatsiooni talihübriidrapsi sordi InVigor kohta

Talirapsid
Üles