BASF Agro Eesti
BASF Agricultural Solutions Eesti

Kontaktid

Cycocel® 750

Kasvuregulaatorid

Kasvuregulaator suvi- ja taliteraviljadele.

Cycocel 750 on kasvuregulaator teraviljadele, mis pidurdab taime rakkude pikkuskasvu. Cycocel 750 töötlemisel muutuvad teraviljade kõrred lühemaks ja tugevamaks, mis vähendab lamandumisriski.

Pakend: 10 l

Eelised

  • Stimulē graudaugu sakņu sistēmas attīstību, veicina cerošanu, samazina stiebru lūšanas attīstības iespējas
  • Samazina veldres risku, atvieglo ražas novākšanu, uzlabojas graudu kvalitāte un samazinās ražas zudumi tās novākšanas laikā.
  • Var lietot graudaugu sējumos ar ilggadīgo stiebrzāļu vai tauriņziežu pasēju.

Üldine teave

Nimetus Cycocel® 750
Preparaadi vorm vesilahus
Koostisosad 750.0 g/l kloromekvaatkloriid
Kasutusjuhend Cycocel_750_EE
Ohutuskaart sds_Cycocel_750_EE

Samuti võib see parandada juuresüsteemi arengut ja suurendada pead kandvate võrsete arvu. Lühemaid ja vähem lamandunuid kõrsi on kergem koristada, samas vähenevad kulutused kuivatamisele, suureneb saak ja paraneb selle kvaliteet.

Cycocel 750 tuleks kasutada eelkõige hästi väetatud ja jõudsalt kasvavatel teraviljadel. Pritsimine vähendab kõrre nõrgenemist, mis on tingitud kõrgel väetisfoonil taimede pikkuskasvu suurenemisest. Madala väetisfooni ja nõrgalt arenenud taimiku korral või liivmuldadel annab kasvuregulaatori kasutamine harvem hea tulemuse.

Cycocel 750 on segatav herbitsiidide või fungitsiididega. Kui üheks segupreparaadiks on herbitsiid, siis määrab pritsimisaja umbrohutõrjeks mõeldud preparaadi optimaalne kasutusaeg.

Tähelepanu! Cycocel 750 segus herbitsiididega mitte kasutada kaeral. Mitte pritsida Cycocel 750, kui päevased temperatuurid on alla 5º C ning kui on oodata öökülmasid.

Maksimaalne pritsimiskordade arv: 1

Vihmakindlus: 1 tund

Vee hulk: 200 – 400 l/ha. Pritsimissegu tuleb kohandada vastavalt pritsile ja pritsimistingimustega.

Üles