Tutvu meeskonnaga

Margus Saviste

BASF Agricultural Solutions Eesti müügijuht Margus on kogu meeskonna eestvedaja, lisaks on tema eesmärgiks tagada sujuv koostöö edasimüüjatega. Ta on särav suhtleja, kes leiab alati kolleegide ja põllumeeste jaoks aega.

Margus tunneb rõõmu, kui mõni plaan on koos tiimiga hästi korda läinud. See annab kindluse, et tehakse õiget asja. Marguse alustala on tema pere, kellega mõtteid tööst eemale saada.
Pika tsükliga põllumajandusäris soovitab Margus põhjalikult läbi kalkuleerida oma kulud ja saagiootus – mida täpsem prognoos, seda kindlam saab olla heale tulemusele.

Telefon: +37253030755

margus.saviste@basf.com

Alo Põldmaa

Alo alustas BASF-is 2016 Põhja-Eesti piirkonna nõuandjana ning töötab alates 2023 võtmekliendihaldurina ka edasimüüjatega. Ta on lõpetanud Maaülikooli ja hindab kõrgelt 4-aastast töökogemust agronoomina KEVILI-s.

Töökaaslased iseloomustavad Alot väga hea kuulajana, mis aitab tal pakkuda sobiva lahenduse ka keerukates olukordades.
Vabal ajal armastab Alo armastab teha sporti ja reisida, ta on lõbus ja abivalmis reisikaaslane.
Töös on Alo jaoks oluline näha arengut ja tulemust. Tema soovitus põllumeestele on olla järjepidev ja sihikindel, see viib lõpuks eduni!

Telefon: +3725053121

alo.poldmaa@basf.com

Kristjan Kasearu

Kristjan on BASF-is töötanud alates septembrist 2018. Ta on agronoom Lõuna-Eesti piirkonnas, aga tegeleb lisaks põldkatsete korraldamise ja InVigor rapsiseemnetega üle Eesti.

Põllumajandus on Kristjani jaoks nii töö kui hobi. Võimalusel harrastab ta suusatamist ja võrkpalli ning käib ka kalal.
Kristjan tunneb rahulolu, kui saab põllumeestele anda nõu ilusate põldude ja saagi saavutamiseks. Tema soovitus põllumeestele: hoia kindlat joont ja tegele tööga nii, et silm särab!

Telefon: +37251939483

kristjan.kasearu@basf.com

Sandra Hellat

Sandra töötab BASF-i Pärnu-, Rapla- ja Läänemaa agronoomina alates oktoobrist 2023 omades valdkonnas juba 8-aastat töökogemust Scandagra Eesti AS-st. Ta on lõpetanud cum laude Maaülikooli loodusvarade kasutamise erialal.

Tööl on Sandra eesmärgiks leida põllumehele sobiv lahendus, näha reaalseid tulemusi ja veenduda kliendi rahulolus. Vaba aja pühendab Sandra oma tütrele ja sõpradele. Tema nipp põllumeestele – ära jäta asju viimasele minutile. Kindlusta riskide jaotamisega parim tulemus!

Telefon: +3725250399

sandra.hellat@basf.com

Max Kurg

Max töötab BASF-is alates veebruarist 2022 Viljandimaa ja Kesk-Eesti agronoomina, lisaks on tema ülesandeks katsete seired ja andmehaldus. Max on töötanud Eesti suuremates põllumajandusettevõtetes, õppinud Olustveres ja lõpetas 2022 kevadel cum laude Maaülikooli, kus jätkab magistriõpinguid.

Kahtlemata on Max meie kõige musikaalsem meeskonnaliige. Ta oskab mängida mitut muusikainstrumenti ja on kooliajal osalenud ka laulukonkurssidel.
Max süsteemne ja põhjalik, mis väljendub ka tema nõuandes põllumeestele: Ära torma, tee kaalutletud otsuseid!

Telefon: +3725147827

max.kurg@basf.com

Mark-Hubert Heil

Mark-Hubert alustas BASF-i meeskonnas juunior-agronoomina 2024 alguses, omades selja taga 4-aastast töökogemust taimekasvatusjuhina suurettevõttes.

Tema huvi põllumajanduse vastu sai alguse juba enne rääkima õppimist, sest peres mitu põlvkonda põllumehi ja Mark-Hubertki kasvas üles põldude ja traktorite keskel. Koduselt Järvamaalt viis haridusteekond loomulikku rada pidi Olustverre ja sealt Maaülikooli, mille lõpetas 2023.aastal.
Mark-Hubert annab nõu taimekaitses ja muudes agronoomilistes küsimuses Kesk-Eestis, pelgamata soovitada ka uudseid lahendusi. Südames praktikuna oskab ta hinnata põllumeeste vaeva, mis väljendub enne koristust haljendavatel viljapõldudel.

Telefon: +37259107507

mark-hubert.heil@basf.com
Üles