Tutvu meeskonnaga

Margus Saviste

BASF Agricultural Solutions Eesti müügijuht Margus Saviste on kogu meeskonna eestvedaja, lisaks on tema eesmärgiks tagada sujuv koostöö edasimüüjatega. Ta on särav suhtleja, kes leiab alati kolleegide ja põllumeeste jaoks aega.

Margus tunneb rõõmu, kui mõni plaan on koos tiimiga hästi korda läinud. See annab kindluse, et tehakse õiget asja. Marguse alustala on tema pere, kellega mõtteid tööst eemale saada.
Pika tsükliga põllumajandusäris soovitab Margus põhjalikult läbi kalkuleerida oma kulud ja saagiootus – mida täpsem prognoos, seda kindlam saab olla heale tulemusele.

Telefon: +37253030755

margus.saviste@basf.com

Alo Põldmaa

Alo Põldmaa alustas BASF-is 2016 Põhja-Eesti piirkonna nõuandjana ning töötab alates 2023 võtmekliendihaldurina ka edasimüüjatega. Ta on lõpetanud Maaülikooli ja hindab kõrgelt 4-aastast töökogemust agronoomina KEVILI-s.

Töökaaslased iseloomustavad Alot väga hea kuulajana, mis aitab tal pakkuda sobiva lahenduse ka keerukates olukordades.
Vabal ajal armastab Alo armastab teha sporti ja reisida, ta on lõbus ja abivalmis reisikaaslane.
Töös on Alo jaoks oluline näha arengut ja tulemust. Tema soovitus põllumeestele on olla järjepidev ja sihikindel, see viib lõpuks eduni!

Telefon: +3725053121

alo.poldmaa@basf.com

Kristjan Kasearu

Kristjan Kasearu on BASF-is töötanud alates septembrist 2018. Ta on agronoom Lõuna-Eesti piirkonnas, aga tegeleb lisaks põldkatsete korraldamise ja InVigor rapsiseemnetega üle Eesti.

Põllumajandus on Kristjani jaoks nii töö kui hobi. Võimalusel harrastab ta suusatamist ja võrkpalli ning käib ka kalal.
Kristjan tunneb rahulolu, kui saab põllumeestele anda nõu ilusate põldude ja saagi saavutamiseks. Tema soovitus põllumeestele: hoia kindlat joont ja tegele tööga nii, et silm särab!

Telefon: +37251939483

kristjan.kasearu@basf.com

Margus Marksaar

Pärnu-, Rapla- ja Läänemaa agronoom Margus Marksaar alustas BASF-is tööd 2022 jaanuaris. Eelnevalt on Margus töötanud nii väetuseksperdina YARA-s kui andnud teistele tootjatele nõu PRIA-ga asjaajamistel.

Ka vaba aega armastab Margus veeta looduse keskel – raske on leida matkarada Eestis, mis oleks tema poolt läbimata.
Eesti põllumeestele soovitab Margus olla avatud uuele – põllumajandus areneb igapäevaselt. Minge kaasa uute teadmistega ning ärge unustage talupojatarkust!

Telefon: +3725250399

margus.marksaar@basf.com

Max Kurg

Max Kurg töötab BASF-is alates veebruarist 2022 Viljandimaa ja Kesk-Eesti agronoomina, lisaks on tema ülesandeks katsete seired ja andmehaldus. Max on töötanud Eesti suuremates põllumajandusettevõtetes, õppinud Olustveres ja lõpetas 2022 kevadel cum laude Maaülikooli, kus jätkab magistriõpinguid.

Kahtlemata on Max meie kõige musikaalsem meeskonnaliige. Ta oskab mängida mitut muusikainstrumenti ja on kooliajal osalenud ka laulukonkurssidel.
Max süsteemne ja põhjalik, mis väljendub ka tema nõuandes põllumeestele: Ära torma, tee kaalutletud otsuseid!

Telefon: +3725147827

max.kurg@basf.com
Üles