Clearfield® rapsikasvatustehnoloogia kasutamisel saate kasutada kahte herbitsiidi

Sügiseseks umbrohutõrjeks Clearfield talirapsile ja -rüpsile soovitame:

Clamox® + Dash® , mis on kombinatsioon kahest toimeainest – imasamoks ja metasakloor, tagades heas tasakaalus toime nii lehestiku kui mulla kaudu, koos kiire ja pikaajalise efektiivsusega. See on oluline saavutamaks piisav umbrohtude tõrje ja vältimaks hiljem tärkavat teist või kolmandat rinnet. Lisaks aitab Clamox efektiivselt tõrjuda teravilja varist.

Clamox’it võib segada kokku insektitsiidide, kasvuregulaatori* ja leheväetistega*, võimaldades sügisel ainult üht pritsimist.

Clamox’i õige pritsimise aeg tuleb otsustada lähtudes tõrjutavate umbrohtude 2-4 lehe staadiumist. Talirapsi kasvufaas on selleks ajaks umbes 4-5 lehe faasis. Tagamaks parim tulemus vahajaste umbrohtude ning teravilja varise tõrjel, on väga oluline kasutada Clamox'it koos pakendis kaasatuleva kleepainega Dash.


Kevadiseks umbrohutõrjeks Clearfield tali- ja suvirapsile ning suvirüpsile soovitame:

Cleravo® + Dash® , mis sisaldab toimeaineid imasamoks ja kvinmerak. Need mõjuvad kiiresti laiale spektrile umbrohtudele nii lehe kui ka juurestiku kaudu, tagades pikaajalise efektiivsuse. Cleravo sobib eelkõige kevadiseks kasutamiseks, kui on vajadus teostada järeltõrje Clearfield talirapsi või -rüpsi põldudel talvitunud umbrohtudele. Clearfield suvirapsi või -rüpsi põldudel tagab Cleravo kasutamine paindlikuse ja väga hea toime, olles sõltumatu mullaniiskusest või külvitehnoloogiast.

Sarnaselt Clamox'ile võib ka Cleravo't segada insektitsiidide, kasvuregulaatorite* ja leheväetistega*, aidates säästa aega kevadisel kiirel ajal.

Cleravo õige pritsimisaken on umbrohtude varases kasvufaasis alates tärkamisest kuni rosetis on 4 lehte. Suvirapsil või -rüpsil on selleks ajaks olemas vähemalt 5-6 pärislehte. Tagamaks parim tulemus vahajaste umbrohtude ning teravilja varise tõrjel, on väga oluline kasutada Cleravo't koos pakendis kaasatuleva kleepainega Dash.


* Väldi paagisegusid kasvuregulaatori ja leheväetistega madalamate temperatuuride või öökülma ohu korral.

Need eelised tagavad nii aja, kütuse kui ka rahalise säästu ning lõpuks ka majandusliku võidu.

Üles